O firme Conrad

Conrad je jedna z najväčších zasielateľských spoločností na poli elektroniky v Európe.

Jedná sa o rodinnú firmu, ktorá už po štyri generácie pôsobí ako holdingová spoločnosť. Založená bola v Berlíne v roku 1923. Od roku 1946 pôsobí v meste Hirschau v Hornom Falcku. Viac ako 85 rokov činnosti firmy Conrad znamená tradíciu a pokrok. Meno Conrad sa stalo pojmom vo svete elektroniky a techniky naprieč celou Európou.

Sortiment a kvalita

Conrad ponúka technické inovácie, ktoré sú dostupné širokej skupine zákazníkov. Náš európsky sortiment v súčasnosti predstavuje viac ako 700 000 výrobkov, ktoré zahŕňajú takmer všetko, čo má niečo spoločné s elektronikou a technikou.

Logistické Centrum

Logistické centrum firmy Conrad leží v meste Wernberg v Nemecku a jedná sa o jedno z najvyspelejších distribučných centier v Európe. Všetky zásielky smerujúce do Nemecka aj do zahraničia sa odosielajú z Wernbergu.

Logistická kapacita: až 100 000 balíčkov denne.

Objem zásielok: 8,3 milióna ročne o 150 miliónoch výrobkov.

Conrad v Českej republike a na Slovensku

Conrad Electronic Česká republika, s.r.o. pôsobí na českom trhu od roku 2008 (na slovenskom od r. 2013) a ponúka obchodným firmám, výrobným podnikom i stredným a malým podnikateľom možnosť využiť štandardov i servisu spoločnosti Conrad v rovnakej kvalite, ako na nemeckom trhu.

Pre komfortnejšie prehliadanie nášho eshopu používame cookies. Prechádzaním webu súhlasíte s ich používaním.

Rychly dopyt
Maloobchodný e-shop
Veľkoobchodný e-shop
Conrad Electronic
Môj účet ▼
Náhľad košíka (0) ▼