Od 1.7.2018 do 31.8.2018 letná prevádzková doba telefónnej linky 08:00 - 16:00

Kariéra u Conrada

Conrad tým

Spoločnosť Conrad je jedna z najväčších zasielateľských spoločností na poli elektroniky v Európe.
Jedná sa o rodinnú firmu, ktorá už po štyri generácie pôsobí ako holdingová spoločnosť. Založená bola v Berlíne v roku 1923. Od roku 1946 pôsobí v meste Hirschau v Hornom Falcku. Viac než 85 rokov činnosti firmy Conrad znamená tradíciu a pokrok. Meno Conrad sa stalo pojmom vo svete elektroniky a techniky naprieč celou Európou. Sortiment sa stále rozširuje.

Udržať vysokú kvalitu služieb pre našich zákazníkov je zaujímavá, ale zároveň náročná úloha. V súčasnosti hľadáme nové talenty a výkonných kolegov na nové pozície. Ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti, možnosť mať čo predávať, zázemie moderného logistického centra (100 000 balíkov denne) a v neposlednej rade možnosť pracovať z domova, z auta, alebo odkiaľ vám to vyhovuje. Meradlom vášho úspechu bude spokojný zákazník, spokojnosť kolegov s vami a zároveň spokojnosť spoločnosti Conrad s výsledkami. Jednoduché? Výzva práve pre vás? Poďte s nami do toho!

- B2B Interný obchodník

B2B Interný obchodník pre SK (ideálne pre slováka alebo slovenku)

Pracovná náplň:

Zodpovednosť za zverené portfólio zákazníkov. Jedná sa predovšetkým o budovanie dlhodobých obchodných vzťahov a udržiavanie si týchto zákazníkov.

  • prezentácia produktov a služieb spoločnosti
  • vybavovanie telefonických hovorov a emailov
  • tvorba cenových ponúk
  • spracovanie objednávok

Požadujeme:

  • minimálne SŠ vzdelanie
  • obchodné a logické myslenie, aktívny prístup, samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
  • prax v obchodnej oblasti výhodou, nie podmienkou
  • veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti vrátane slovenského pravopisu
  • orientácia na zákazníka, cit pre obchod, vyjednávacie schopnosti
  • samostatnosť ale zároveň mať tímového ducha
  • ochota učiť sa novým veciam
  • MS Windows, MS Office

Ponúkame:

  • zaujímavé zamestnanie v stabilnej spoločnosti so zahraničnou majetkovou účasťou
  • možnosť ďalšieho kariérneho rastu
  • nadštandardné platové ohodnotenie vrátane motivujúcich bonusov
  • široká škála zamestnaneckých benefitov (stravné lístky, sick days, jazykové kurzy a ďalšie)
  • týždeň dovolenky naviac
  • nástup možný ihneď
Miesto pracoviska:Vinohradská 2828/151, Praha - Žižkov
Typ pracovného pomeru:Práca na plný úväzok
Dĺžka pracovného pomeru:Na dobu neurčitú
Typ zmluvného vzťahu:Pracovná zmluva
Benefity:Bonusy/prémia
Provízie z predaja
Zľava na firemné produkty/služby
Stravné lístky/príspevok na stravovanie
Dovolenka 5 týždňov
Vzdelávacie kurzy
Školenia
Občerstvenie na pracovisku
Zdravotné voľno
Firemné akcie
Požadované vzdelanie:Stredoškolské alebo odborné vyučenie s maturitou
Požadované jazyky:Slovenčina (Výborná)

Conrad Electronic Česká republika, s.r.o.
Norbert Vanko, email:
Telefón: +421 911 550 888

Nový katalóg 2/4 - 2018

Rychly dopyt
Maloobchodný e-shop
Veľkoobchodný e-shop
Conrad Electronic
Môj účet ▼
Náhľad košíka (0) ▼