Možnosti platby

Dobierka

Zaplaťte priamo pri prevzatí tovaru. Tovar k Vám doručíme prostredníctvom spoločnosti PPL alebo Českej pošty/InTime Logistics. Dopravcovi, resp. zamestnancovi pošty môžete zaplatiť cenu tovaru pri preberaní tovaru v hotovosti. Je to pohodlné a hlavne rýchle. Faktúra priložená v zásielke s tovarom je platným daňovým dokladom a je možné ju použiť vo Vašom účtovníctve.
V prípade, že Vám faktúra nepríde, alebo potrebujete jej kópiu, kontaktujte nás na telefónnom čísle +421 220 812 508.

Platba vopred

Pri tomto spôsobe platby nám najprv zaplatíte zálohovú faktúru. Potom, čo obdržíme peniaze, Vám doručíme objednaný výrobok. Faktúra priložená v zásielke s tovarom je platným daňovým dokladom a je možné ju použiť vo Vašom účtovníctve.
V prípade, že Vám faktúra nepríde, alebo potrebujete jej kópiu, kontaktujte nás na telefónnom čísle +421 220 812 508.

V prípade platby vopred (prevodom na účet) vyčkajte prosím na informačný e-mail, v ktorom obdržíte rekapituláciu objednávky a podklady k platbe. Objednávku uhraďte najneskôr do 7 pracovných dní od prijatia podkladov k platbe.

Platba na faktúru so splatnosťou

Dobre vieme, že platba na dobierku môže byť nielen u veľkých firiem pomerne komplikovaný proces a platba na zálohovú faktúru zase prináša komplikácie spojené s neskorým dodaním produktov, ktoré nutne potrebujete. Aj keď ešte nie ste našimi zákazníkmi a mali by ste záujem u nás pravidelne nakupovať na faktúru so splatnosťou, neváhajte nás kontaktovať, pokúsime sa Vám maximálne vyjsť v ústrety.

Profesionálna elektrotechnika a náradie našich značiek
Nový 100 stranový katalóg
Pre komfortnejšie prehliadanie nášho eshopu používame cookies. Prechádzaním webu súhlasíte s ich používaním.

Rychly dopyt
Maloobchodný e-shop
Veľkoobchodný e-shop
Conrad Electronic
Môj účet ▼
Náhľad košíka (0) ▼