Ochrana údajov

Na našich webových stránkach zbierame e-mailové adresy, kontaktné údaje a ďalšie dáta. Sme registrovaní správcovia osobných údajov na Úrade pre ochranu osobných údajov. Našu registráciu nájdete na stránkach Uoou.cz pod číslom 00036715. Tieto osobné údaje vyplňujete do našich formulárov či nám ich inak poskytujete.

Rovnako tak dáta o prevádzke na týchto stránkach sú merané a vyhodnocované systémom Google Analytics ako treťou stranou. Google Analytics môže časť Vašich dát tiež využívať pre zlepšovanie svojich služieb, a však len tých anonymných.

Vyhlásenie

Zadaním údajov výslovne prehlasujete, že obchodnej spoločnosti Conrad Electronic Česká republika, s.r.o., ako správcovi osobných údajov, poskytujete slobodne a dobrovoľne svoje osobné údaje a udeľujete svoj súhlas na ich spracovávanie v zmysle zákona č. 101/2000Sb., o ochrane osobných údajov a o zmene niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Ďalej v tejto súvislosti beriete na vedomie, že uvedené osobné údaje budú obchodnou spoločnosťou Conrad Electronic Česká republika, s.r.o. spracovávané, t.j. najmä zhromažďované, ukladané na nosiče informácií, upravované alebo pozmeňované, vyhľadávané, používané, uchovávané, triedené alebo kombinované, predovšetkým za účelom ponuky produktov a služieb.

Osobné údaje nie sú poskytované žiadnej tretej strane okrem zmluvných prepravcov, ktorým sú odovzdávané informácie v rozsahu potrebnom k ​doručeniu zásielok.

Copyright

Server cornad.sk je autorským dielom a spoločnosť Conrad Electronic Česká republika vlastní tiež výhradné práva na všetky materiály. Žiadna časť tohto webu - texty, obrázky, popisy produktov, parametre produktov, obchodné podmienky ani ďalšie časti - nesmú byť kopírované alebo inak prezentované bez výslovného súhlasu prevádzkovateľa.

Nový katalóg 2/4 - 2018
Pre komfortnejšie prehliadanie nášho eshopu používame cookies. Prechádzaním webu súhlasíte s ich používaním.

Rychly dopyt
Maloobchodný e-shop
Veľkoobchodný e-shop
Conrad Electronic
Môj účet ▼
Náhľad košíka (0) ▼