Domov » Počítače a kancelářská technika » Sítě » Síťové kabely » Montážní komponenty pro optický kabel » Propojka Singlemode EFB Elektronik ST/ST, keramické pouzdro
Zatvoriť
Poslať produkt e-mailom
Propojka Singlemode EFB Elektronik ST/ST, keramické pouzdro
Propojka Singlemode EFB Elektronik ST/ST, keramické pouzdro
Správa pre príjemcu:
EFB ElektronikEFB Elektronik

Propojka Singlemode EFB Elektronik ST/ST, keramické pouzdro

Objednávacie číslo: 440503
[Označení výrobce: 53103.3]
Vaša cena:
1,45 €
bez DPH
1,74 €
s DPH
Skladom (viac informácií)
Ks
  • Porovnať produkt
  • Preposlať e-mailom

Konfigurace: ST / ST, keramické pouzdro.

Porovnať s iným vyrobkom Technické parametre

Typ konektoru A (vstup)ST zásuvka
Typ konektoru B (výstup)ST zásuvka
MateriálKeramika
Kategorie produktuSpojka pro optické kabely

Vybavenie

  • Multimode
  • Keramické pouzdro

Technické dotazy a diskuze k výrobku: Propojka Singlemode EFB Elektronik ST/ST, keramické pouzdro

Diskusia je dostupná len pre registrovaných zákazníkov. Ak chcete vložiť príspevok, prosím prihláste sa.

Podobné alternatívne výrobky

Detailné porovnanie
Produkt
 
Stav:
Typ konektoru B (výstup)
Typ konektoru A (vstup)
Barva
Typ propojky
Produkt Propojka Singlemode EFB Elektronik ST/ST, keramické pouzdro Propojka Multimode EFB Elektronik SC/SC-Duplex, keramické pouzdro Spojka pro optické kabely EFB Elektronik 53316.3 modrá Propojka EFB Elektronik SC/SC-Duplex APC Singlemode, kovové pouzdro Propojka EFB Elektronik LC/LC-Duplex Singlemode Propojka EFB Elektronik LC/LC-APC Duplex Spojka pro optické kabely EFB Elektronik 53305.31 šedá Spojka pro optické kabely EFB Elektronik 53353.3 modrá
 
1,74 €
   
Obj.č.: 440503
2,98 €
   
Obj.č.: 440618
2,56 €
   
Obj.č.: 440634
4,60 €
   
Obj.č.: 440635
3,64 €
   
Obj.č.: 440678
4,60 €
   
Obj.č.: 440690
3,20 €
   
Obj.č.: 441140
8,84 €
   
Obj.č.: 441157
Stav Skladom Skladom Skladom Skladom u dodávateľa Skladom Skladom Skladom Skladom
Typ konektoru B (výstup) ST zásuvka Zásuvka SC Zásuvka SC Zásuvka SC Zásuvka LC Zásuvka LC Zásuvka SC Zásuvka SC
Typ konektoru A (vstup) ST zásuvka Zásuvka SC Zásuvka SC Zásuvka SC Zásuvka LC Zásuvka LC ST zásuvka Zásuvka LC
Barva Šedá Modrá Stříbrná Modrá Zelená Šedá Modrá
Typ propojky Duplex Duplex Duplex Duplex Duplex Duplex Quad
Informácie o dostupnosti

Tovar odovzdávame dopravcovi DHL Parcel do 1-2 pracovných dní. Zásielka je následne doručená obvykle do do 5 pracovných dní.

Cena: 7,40 € (bez DPH)

Nová brožúra - náradie a dielňa
Pre komfortnejšie prehliadanie nášho eshopu používame cookies. Prechádzaním webu súhlasíte s ich používaním.

Rychly dopyt
Maloobchodný e-shop
Veľkoobchodný e-shop
Conrad Electronic
Môj účet ▼
Náhľad košíka (0) ▼