Domov » Počítače a kancelářská technika » Sítě »

Síťové komponenty


Novinky v tejto kategórii
SFP vysílací modul 1 GBit/s 550 m Allnet ALL4750 Typ modulu SX
SFP vysílací modul 1 GBit/s 550 m Allnet ALL4750 Typ modulu SX
32,78 30,06  bez DPH
Síťový adaptér 10 / 100 / 1000 Mbit/s i-tec USB 3.0
Síťový adaptér 10 / 100 / 1000 Mbit/s i-tec USB 3.0
19,97  bez DPH
Bluetooth adaptér 4.0 Trust MANGA
Bluetooth adaptér 4.0 Trust MANGA
13,48 13,30  bez DPH
Konvertor médií 1.000 Mbit/s Intellinet 508209
Konvertor médií 1.000 Mbit/s Intellinet 508209
83,33 81,52  bez DPH
Bluetooth® adaptér Bluetooth® adaptér
Device Server Device Server
Moduly ze skleněného vlákna Moduly ze skleněného vlákna
PoE (Power over Ethernet) síťová komponenta PoE (Power over Ethernet) síťová komponenta
Síťové karty, síťový adpatér Síťové karty, síťový adpatér
Síťové připojení na Printserver Síťové připojení na Printserver
Síťový mediakonvertor Síťový mediakonvertor
loader
Vybrať VÝROBCU   
Zvoliť CENU od:
do:
       
293 položiek v kategórii
Zobraziť stránku: 1 2 3 4 5 ... 15 2
Radiť podľa: vzostupne zostupne Produktov na stránku: Zobrazenie:

Síťový adaptér Logilink USB 2.0, 3-portový

Obj. č.: 430353
  • Kategorie produktu: Síťový adaptér
  • Rozhraní (Počítač/Multumédia): USB 2.0 · LAN (až 100 Mbit/s)
  • Rozhraní: LAN (základní deska): 1 x
  • Přenosová rychlost: 100 Mbit/s
Ceny:Bez DPHS DPH
Vaša cena11,5513,86
Skladom

Síťová karta LOGILINK PC0039

Obj. č.: 990634
  • Zľava
  • Kategorie produktu: Síťová karta
  • Rozhraní (Počítač/Multumédia): PCI · LAN (až 100 Mbit/s)
  • Rozhraní: LAN (základní deska): 1 x
  • Přenosová rychlost: 100 Mbit/s
Ceny:Bez DPHS DPH
Pôvodná cena6,407,68
Vaša cena4,215,05
Skladom

Bluetooth adaptér 4.0 +EDR Renkforce RF-4474224

Obj. č.: 1491408
  • Kategorie produktu: Bluetooth adaptér
  • Přenosová rychlost: 3 Mbit/s
  • Max. dosah: 10 m
  • Bluetooth verze: 4.0 +EDR
Ceny:Bez DPHS DPH
Vaša cena6,738,08
Skladom

SFP vysílací modul 1 GBit/s 550 m Delock 86186 Typ modulu SX

Obj. č.: 1007703
  • Zľava
  • Kategorie produktu: SFP vysílací modul
  • Typ modulu: SX
  • Přenosová rychlost: 1 GBit/s
  • Rozhraní (Počítač/Multumédia): LC
Ceny:Bez DPHS DPH
Pôvodná cena20,5624,67
Vaša cena18,7622,51
Skladom

SFP vysílací modul 1 GBit/s 550 m Delock 86188 Typ modulu SX

Obj. č.: 1007705
  • Kategorie produktu: SFP vysílací modul
  • Typ modulu: SX
  • Přenosová rychlost: 1 GBit/s
  • Rozhraní (Počítač/Multumédia): LC
Ceny:Bez DPHS DPH
Vaša cena41,5149,81
Skladom

SFP vysílací modul 1 GBit/s 550 m Digitus DN-81000 Typ modulu SX

Obj. č.: 1007874
  • Kategorie produktu: SFP vysílací modul
  • Typ modulu: SX
  • Přenosová rychlost: 1 GBit/s
  • Rozhraní (Počítač/Multumédia): LC
Ceny:Bez DPHS DPH
Vaša cena16,9420,33
Skladom

SFP vysílací modul 1 GBit/s 550 m Digitus DN-81010 Typ modulu SX

Obj. č.: 1007880
  • Kategorie produktu: SFP vysílací modul
  • Typ modulu: SX
  • Přenosová rychlost: 1 GBit/s
  • Rozhraní (Počítač/Multumédia): LC
Ceny:Bez DPHS DPH
Vaša cena23,-27,60
Skladom u dodávateľa

SFP vysílací modul 10 Gbit/s 10000 m Digitus DN-81201

Obj. č.: 1007890
  • Doprava zadarmo
  • Kategorie produktu: SFP vysílací modul
  • Přenosová rychlost: 10 Gbit/s
  • Rozhraní (Počítač/Multumédia): LC
  • Vzdálenost až do: 10000 m
Ceny:Bez DPHS DPH
Vaša cena63,3376,-
Skladom u dodávateľa

Síťový USB server, USB 2.0, LAN (10/100 Mbit/s), Digitus DN-13020

Obj. č.: 1057350
  • Doprava zadarmo
  • Kategorie produktu: Síťový USB server
  • Rozhraní (Počítač/Multumédia): USB 2.0 · LAN (až 100 Mbit/s)
  • Rozhraní: USB: 1 x
  • Přenosová rychlost: 10 / 100 Mbit/s
Ceny:Bez DPHS DPH
Vaša cena51,1661,39
Skladom

Síťový adaptér USB 2.0 ⇔ LAN (10/100 Mbit/s), Digitus

Obj. č.: 1057351
  • Zľava
  • Kategorie produktu: Síťový adaptér
  • Rozhraní (Počítač/Multumédia): USB 2.0 · LAN (až 100 Mbit/s)
  • Rozhraní: LAN (základní deska): 1 x
  • Přenosová rychlost: 100 Mbit/s
Ceny:Bez DPHS DPH
Pôvodná cena12,5215,02
Vaša cena10,2812,34
Skladom

Printserver, paralelní konektor (IEEE 1284), LAN (10/100 Mbit/s), DN-13001-1

Obj. č.: 1057354
  • Kategorie produktu: Síťový print server
  • Rozhraní (Počítač/Multumédia): LAN (až 100 Mbit/s) ·...
  • Rozhraní: paralelní (základní deska): 1 x
  • Přenosová rychlost: 10 / 100 Mbit/s
Ceny:Bez DPHS DPH
Vaša cena34,7241,66
Skladom

Síťová karta Digitus, DN-10110, 1000 MBit/s

Obj. č.: 1057357
  • Kategorie produktu: Síťová karta
  • Rozhraní (Počítač/Multumédia): LAN (až 1 Gbit/s)
  • Rozhraní: Gigabit-LAN (základní deska): 1 x
  • Přenosová rychlost: 1 GBit/s
Ceny:Bez DPHS DPH
Vaša cena8,7610,51
Skladom u dodávateľa

LAN, SC Simplex síťový prvek media converter 100 Mbit/s Allnet ALL-MC102-SC-MM

Obj. č.: 1078721
  • Doprava zadarmo
  • Kategorie produktu: Síťový prvek media converter
  • Připojení k síti: LAN · SC Simplex
  • Přenosová rychlost: 100 Mbit/s
Ceny:Bez DPHS DPH
Vaša cena48,1857,82
Skladom u dodávateľa

LAN, SC Simplex síťový prvek media converter 1 GBit/s Allnet ALL-MC103G-SC-MM

Obj. č.: 1078722
  • Zľava
  • Doprava zadarmo
  • Kategorie produktu: Síťový prvek media converter
  • Připojení k síti: LAN · SC Simplex
  • Přenosová rychlost: 1 GBit/s
Ceny:Bez DPHS DPH
Pôvodná cena80,1296,14
Vaša cena78,4894,18
Skladom

LAN, SFP síťový prvek media converter 1 GBit/s Allnet ALL-MC104G-SFP1

Obj. č.: 1078723
  • Zľava
  • Doprava zadarmo
  • Kategorie produktu: Síťový prvek media converter
  • Připojení k síti: LAN · SFP
  • Přenosová rychlost: 1 GBit/s
Ceny:Bez DPHS DPH
Pôvodná cena67,2480,69
Vaša cena60,3072,36
Skladom

SFP vysílací modul 1 GBit/s 550 m Allnet ALL4750 Typ modulu SX

Obj. č.: 1078724
  • Zľava
  • Kategorie produktu: SFP vysílací modul
  • Typ modulu: SX
  • Přenosová rychlost: 1 GBit/s
  • Rozhraní (Počítač/Multumédia): LC
Ceny:Bez DPHS DPH
Pôvodná cena32,7839,34
Vaša cena30,0636,07
Skladom u dodávateľa

SFP vysílací modul 1 GBit/s 10000 m Allnet ALL4751 Typ modulu LX

Obj. č.: 1078725
  • Doprava zadarmo
  • Kategorie produktu: SFP vysílací modul
  • Typ modulu: LX
  • Přenosová rychlost: 1 GBit/s
  • Rozhraní (Počítač/Multumédia): LC
Ceny:Bez DPHS DPH
Vaša cena47,2756,72
Skladom u dodávateľa

LAN, SFP síťový prvek media converter 1 GBit/s Allnet ALL-MC105G-SC-SM

Obj. č.: 1078726
  • Zľava
  • Doprava zadarmo
  • Kategorie produktu: Síťový prvek media converter
  • Připojení k síti: LAN · SFP
  • Přenosová rychlost: 1 GBit/s
Ceny:Bez DPHS DPH
Pôvodná cena83,33100,-
Vaša cena81,5297,82
Skladom

Síťový USB adaptér Renkforce, USB 2.0, LAN (10/100 MBit/s)

Obj. č.: 1079700
  • Kategorie produktu: Síťový adaptér
  • Rozhraní (Počítač/Multumédia): USB 2.0 · LAN (až 100 Mbit/s)
  • Rozhraní: LAN (základní deska): 1 x
  • Přenosová rychlost: 100 Mbit/s
Ceny:Bez DPHS DPH
Vaša cena12,0914,51
Skladom

Bluetooth adaptér 4.0 Asus USB-BT400

Obj. č.: 1090718
  • Kategorie produktu: Bluetooth adaptér
  • Přenosová rychlost: 3 Mbit/s
  • Max. dosah: 10 m
  • Bluetooth verze: 4.0
Ceny:Bez DPHS DPH
Vaša cena15,7318,88
Skladom
293 položiek v kategórii
Zobraziť stránku: 1 2 3 4 5 ... 15 2
Pre komfortnejšie prehliadanie nášho eshopu používame cookies. Prechádzaním webu súhlasíte s ich používaním.

Rychly dopyt
Maloobchodný e-shop
Veľkoobchodný e-shop
Conrad Electronic
Môj účet ▼
Náhľad košíka (0) ▼